Про компанію MIRA

Image

ТОВ «Міра Будматеріали» — офіційний представник «Mira Byggeprodukter A/S» (Данія)

Компаниія «Mіра будматеріали» — офіційний імпортер та виробник сертифікованої продукції торгової марки Mira (Данія)

Каталог продукції Mira, для забезпечення зручного і швидкого пошуку та вибору необхідного товару в онлайн-режимі, розбитий по категоріях. Кожна окрема одиниця продукції має докладний опис характеристик, що надає вичерпну інформацію щодо конкретних умов та області її застосування.
Найбільш детальну інформацію по всім питанням можуть дати наші менеджери-консультанти. Зв’язатися з ними можна за телефонами, що вказані на сайті, або використовуючи форму зворотнього зв’язку, де треба вказати контактні данні та залишити своє повідомлення або питання.
Крім того, на сайті у розділі «Рішення» розміщенні рекомендації по вибору найбільш придатних матеріалів та засобів для конкретних робіт, зокрема, з укладання плитки з урахуванням особливостей поверхні, а також умов зовнішньої середи — вологості, температури, тощо. В розділі «Бібліотека» клієнти мають можливість ознайомитися з інструкціями, а також особливостями проведення ремонтних та оздоблювальних робіт на професійному рівні.

Про виробника

Будівельні суміші Mira — професійна якість ремонтно-оздоблювальних робіт

Датський бренд Mira, заснований ще в 1959 році, залишається визнаним лідером світового рівня в сегменті виробництва високоякісних матеріалів для ремонтно-будівельних робіт. Основний напрямок діяльності — розробка ефективних, екологічно-безпечних та простих у використанні матеріалів, клеїв, сумішей, що застосовуються для роботи з каменем та гранітом, на етапах вирівнювання стін та підлоги, укладання плитки, забезпечення надійної ізоляціі та герметизації.

Головним принципом роботи датського виробника є досягнення високої якості продукції за рахунок впровадження передових інноваційних рішень і технологій, які дозволяють домогтися зниження собівартості виробництва, а разом з тим - і ринкової ціни.

Асортимент продукції містить:

  • клейові датські суміші Mira — високоадгезивні та еластичні суміші для плитки, каменю, граніту;
  • самовирівнювальні суміші для підлоги;
  • клей для плитки, фуг, а також утеплення (покращення теплоізоляційних характеристик приміщень);
  • засоби догляду — миючі засоби для глазурованих, неглазурованих поверхонь, універсальні, для кераміки, а також захисні масла;
  • грунтівки для бетону, штукатурки, будівельних панелей, дерев’яних підлог;
  • засоби для гідроізоляції приміщень;
  • суміші для заповнення швів на основі цементу, силіконові, для заповнення швів плитки та керамограніту.